Zoekresultaat: 11 artikelen

x
De zoekresultaten worden gefilterd op:
Tijdschrift Beleid en Maatschappij x Jaar 2013 x Rubriek Diversen x

Jurre van den Berg MSc
Jurre van den Berg is socioloog en was tot 1 januari 2013 verbonden aan de Vrije Universiteit Amsterdam, Jurre.van.den.Berg@gmail.com.
Diversen

Peilers op drijfzand?

Wat iedereen moet weten over de Politieke Barometer

Tijdschrift Beleid en Maatschappij, Aflevering 2 2013
Auteurs Marianne Bank
Auteursinformatie

Marianne Bank
Marianne Bank is research director bij marktonderzoeksorganisatie Ipsos, marianne.bank@ipsos.com.

    In this feature authors discuss recent research findings that are of interest to readers of Beleid en Maatschappij.


Sarah L. de Lange
Sarah L. de Lange is redactielid van Beleid en Maatschappij.

Tom Louwerse
Tom Louwerse is als postdoctoraal onderzoeker en docent verbonden aan het Instituut voor Politieke Wetenschap van de Universiteit Leiden. Hij maakte tijdens de verkiezingscampagne van 2012 voor de NOS de Peilingwijzer, een initiatief dat de beschikbare peilingen samenvoegt tot één schatting van de politieke krachtsverhoudingen. Zijn onderzoek richt zich voornamelijk op politieke representatie, verkiezingen, politieke partijen en het parlement, TLouwerse@fsw.leidenuniv.nl.

Philip van Praag
Philip van Praag is universitair hoofddocent politicologie aan de Universiteit van Amsterdam, p.vanpraag@uva.nl.

Prof. dr. Willem Trommel
Willem Trommel is hoogleraar beleids- en bestuurswetenschap aan de Vrije Universiteit Amsterdam, w.a.trommel@vu.nl.

Drs. Gijs Rademaker
Gijs Rademaker is journalist, opinieonderzoeker en presentator van het EenVandaag Opiniepanel en De Stemming, gijs.rademaker@eenvandaag.nl.

Dr. Joop van Holsteyn
Joop van Holsteyn is als universitair hoofddocent en bijzonder hoogleraar kiezersonderzoek verbonden aan de Universiteit Leiden, Holsteyn@fsw.leidenuniv.nl.

Prof. dr. Galen Irwin
Galen Irwin is als emeritus hoogleraar politiek gedrag en de methodologie van politicologisch onderzoek verbonden aan de Universiteit Leiden, irwin@fsw.leidenuniv.nl.
Diversen

De invloed van peilingen op kiezers: het bandwagoneffect

Tijdschrift Beleid en Maatschappij, Aflevering 2 2013
Auteurs Tom van der Meer, Armen Hakhverdian en Loes Aaldering
Auteursinformatie

Tom van der Meer
Tom van der Meer is universitair hoofddocent aan de afdeling Politicologie van de Universiteit van Amsterdam, t.w.g.vandermeer@uva.nl.

Armen Hakhverdian
Armen Hakhverdian is als universitair docent verbonden aan de afdeling Politicologie van de Universiteit van Amsterdam, A.Hakhverdian@uva.nl.

Loes Aaldering
Loes Aaldering is student politicologie en als junior docent en onderzoeker verbonden aan de afdeling Politicologie van de Universiteit van Amsterdam, l.aaldering@uva.nl.

Peter Kanne
Peter Kanne is opinieonderzoeker bij marktonderzoekbureau TNS NIPO, Peter.Kanne@tns-nipo.com.
Interface Showing Amount
U kunt door de volledige tekst zoeken naar alle artikelen door uw zoekterm in het zoekveld in te vullen. Als u op de knop 'Zoek' heeft geklikt komt u op de zoekresultatenpagina met filters, die u helpen om snel bij het door u gezochte artikel te komen. Er zijn op dit moment twee filters: rubriek en jaar.